Na velkosti záleží Na XtraSize se můžete spolehnout

XtraSize je naprosto bezpečný a zcela přírodní

Přemýšlíte, jaké je tajemství XtraSize? Odpověď je: všechno zcela přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Všechny ingredience používané na výrobu XtraSize jsou dodávané certifikovanými výrobci, kteří se specializují na pěstování bylinek a rostlin pro dietní a medicínské účely.

Naše unikátní formule byla vyvinutá týmem kvalifikovaných pracovníků, kteří pracovali spolu, aby vytvořili ten nejlepší a nejbezpečnější výživový doplněk na zvětšení penisu. Přečtěte si naše záruky.

Přemýšlíte, co stojí za úspěchem tolika tisíc mužů?

Zjistěte víc o základních složkách XtraSize.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris je rostlina, která se považuje za účinné afrodiziakum. Kromě toho je známá také tím, že u mužů zvyšuje potenci a posiluje erekci. Studie ukázali, že Tribulus Terrestris výrazně zvyšuje hladinu testosteronu a hraje důležitou roli při uvolňování oxidů dusíku z nervových zakončení v penisu, čím zlepšuje erektilní funkci.

Kořen Maca

Maca je přírodní lék, který reguluje hladinu hormonů a enzymů a udržuje tak správnou rovnováhu v organismu. Urychluje metabolismus a udržuje správnou hladinu mužských hormonů, čím umožňuje větší výdrž, posiluje sexuální touhu a zlepšuje celkovou sexuální výkonnost.

Serenoa plazivá

Tato rostlina je známá tím, že zvyšuje mužské libido a také sexuální energii. Je to silné afrodiziakum. Studie, které se uskutečnili ve více evropských krajinách, ukázali, že serenoa plazivá léčí zvětšení prostaty, které snižuje o 13 %. Také zvyšuje vaší sexuální výkonnost a touhu a díky redukci cholesterolu a mastných kyselin v krvi Vás také udržuje v celkovém dobrém zdravotním stavu.

Ostatní složky:

L-Arginin HCl: aminokyselina potřebná na to, aby Vaše tělo syntetizovalo oxid dusíku, co umožní Vašemu cévnímu systému zachovat svou mladistvou elasticitu. Kromě toho hraje významnou úlohu v tvorbě hormonů, včetně růstového hormonu a tím přispívá k zvětšení penisu a zlepšení krevního oběhu v něm.

Semínko dýně: je to dobrý zdroj proteinů. Omezuje apetit, zlepšuje zdraví prostaty a posiluje sexuální výkonnost.

Ženšen pravý: je známý a často používaný v medicíně na Dálném východě. Dodává energii, pomáhá bojovat s únavou, zlepšuje soustředění. Je to afrodiziakum, které zlepšuje sexuální výkonnost.

Přestup pravý: tato rostlina je známá pro své protizápalové, antiseptické a antipyretické vlastnosti. Používá se také na léčení močového traktu a infekcí prostaty a také na léčbu impotence. Také zvyšuje mužské libido.

Kopříva dvoudomá: používá se na uvolnění příznaků zvětšené prostaty.

Kořen lékořice: má pozitivní účinky na endokrinní systém, zlepšuje celkové zdraví a sexuální výkonnost u mužů.

Kombinace zcela přírodních a bezpečných složek XtraSize a unikátní americká formule posilní Vaší erekci a přidá Vašemu penisu několik centimetrů navíc.

OBJEDNAT XTRASIZE TEĎ »

Přísně kontrolovaný výrobní proces
Vám zaručí úplnou bezpečnost

Unikátní formule XtraSize skládající se z přírodních ingrediencí nejvyšší kvality je pouze jedním z prvků, díky kterým má náš produkt výhodu před ostatními. I výrobní proces sám o sobě je jedním ze silných bodů XtraSize – přísně kontrolovaný proces v každé fázi a v souladu se všemi mezinárodními standardy

Za prvé, musíme si být jistý, že každá ze složek je vhodně zvolená s ohledem na čerstvost a kvalitu. Ingredience, které jsou v našem produktu, jsou pokaždé testovány a jejich kvalita je přísně hodnocená.

Pak je každá fáze výrobního procesu přísně kontrolována, aby bylo zajištěno, že splňují přísné mezinárodní normy, které se používají v souvislosti s dietními přípravky a léky.

Řídíme všechny oblasti výroby a zasíláme XtraSize přímo k Vám, takže si můžete být jistý maximální účinnosti v každém balíčku.

ŘÍKAME „NE“ PADĚLANÝM
PRODUKTŮM SLABÉ KVALITY

Nemáme určité přesné množství každé přírodní složky, kterou obsahuje naše formule. Držíme náš vlastní vzorec jako tajemství kvůli ochraně před konkurencí, která by mohla vyrobit „padělaný“ produkt pomocí ingrediencí pochybné kvality.

Koupou XtraSize chcete získat nejlepší kvalitu za nejlepší cenu. Také si chcete být jistý, že výrobek, který kupujete, opravdu funguje. Při objednání zboží na našich stránkách nemusíte být na pochybách, zda dostanete originální, bezpečný a účinný výživový doplněk. Říkáme NE padělaným výrobkům.

Nečekejte, udělejte rozhodnutí tady a teď – objednejte si XtraSize a změňte svůj sexuální život. Můžete také pokračovat ve čtení, a vidět názory lidí, kterým pomohl náš produkt.

*Výsledky dosažené užíváním XtraSize jsou velmi individuální a nemohou být zaručeny.

DOPORUČENÉ LÉKAŘMI

Výzkumné údaje o XtraSize jsou prostě nepopíratelné. Větší erektilní velikost a funkce díky garantovanému, naprosto přírodnímu produktu. Během pečlivých analýz jsem nabyl absolutní jistotu, že XtraSize není jenom účinný, ale také úplně bezpečný. Doporučuji XtraSize každému, kdo si chce zlepšit svůj sexuální život.

Čtěte víc »